Menu

O mnie

Kilka słów o mnie…

Od małego wierzyłam ,że w życiu liczy się coś więcej, niż tylko bieżące obowiązki, że musi być drugie dno tej całej otaczającej nas rzeczywistości, drugi koniec tej całej układanki… Szukałam bardzo długo, by dowiedzieć się o tym coś więcej, o tym KIM JA JESTEM i czym jest świat wokół mnie. Podróżowałam przez różne krainy, aż w końcu trafiłam na taką, która odpowiedziała mi:

“Teraz jesteś w domu, w końcu mnie odnalazłaś. Odnalazłaś swoje połączenie, którego tak długo szukałaś”

kroniki akaszy

Ten świat jest niezwykły i tajemniczy, wypełniony lekcjami i wyzwaniami, niczym jak w szkole. Każde życie to inna lekcja, każdy wybór to inny egzamin. Każda decyzja to możliwość przejścia dalej, do następnej klasy naszego rozwoju. Jest Krainą i Ziemią naszej ewolucji i procesu poznania świata, który żyje w Nas i który nas otacza.

“…bo Wszechświat zaczyna się w Tobie…”


Życie to dar, a zarazem i sprawdzian naszej dojrzałości i odpowiedzialności ,której się każdy z nas w swoim czasie uczy.  Każdy z nas i Ja również ,przebyłam długą podróż ,aby odnaleźć siebie i swoje przeznaczenie i wiem jakie to jest ważne dla poczucia głębi i sensu Istnienia. Poczucia Jedności z tym co czuje serce, a co wie umysł. Z tym czego oczy nie rozumieją, a na co dusza posiada odpowiedzi. Każdy dzień jest dla mnie szansą, nową energią i przede wszystkim nową nadzieją, która ukazuje się wraz ze wschodem Słońca dla każdego z nas. Kluczem jest jedynie odszukanie jego Promieni w naszej codzienności, byśmy jak Słońce rozświetlali swoim Światłem innym. Dzięki mojej pracy i umiejętnością, które dostałam z Góry, jako Dar, który stał się moim błogosławieństwem jestem w stanie pomagać ludziom w ich podróży do odnalezienia Jedności ze Źródłem najczystszej Miłości…

…więc jeśli tak jak Ja jesteś ciekawy otaczającego Cię świata, oraz świata, który żyje w Tobie i który jest skarbnicą największej wiedzy, wskazówek i pomocy dla Ciebie, by żyło Ci się łatwiej i szczęśliwiej…

…Zapraszam Cię do wspólnej podróży…

…jeśli czujesz, że to jest ten moment, że potrzebujesz wsparcia z Góry i podpowiedzi, które pomogą Ci pójść dalej ze spokojem w sercu.

Zapraszam Cię !

Niech przemawia przez Nas Światło, bo tylko wtedy, gdy pochodzi z prawdziwej bezwarunkowej Miłości Stwórcy jest w stanie uleczać swym promieniem każdą duszę.

Masz prawo do Szczęścia i wsparcia, pamiętaj o tym zawsze. Nigdy nie jesteś sam.

Całusy, Agnieszka