Menu

Kroniki Akaszy

„Nie obiecuję ci żadnego raju, ani nie straszę cię żadnym piekłem. Moje słowa nie czynią cię niewolnikiem, nie mogę dawać ci żadnych przykazań, nie mogę niszczyć twojej wolności i odpowiedzialności za samego siebie. Mogę cię zapraszać i dzielić się swoim własnym doświadczeniem. Mogę być gospodarzem, a ty moim gościem.” - Osho
Witaj, Jaki rozdzial dzisiaj Cie interesuje ?

Kroniki Akaszy to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. Można je również rozumieć jako odciski wszystkich doświadczeń całego życia we wszystkich naszych rzeczywistościach. Kroniki te, to eteryczne i holograficzne repozytoria informacji dla ludzkiej świadomości na temat przeszłości, teraźniejszości i potencjału na przyszłości. 

“To zbiór ksiąg, z których każda zawiera opis całego życia duszy. Znane były od tysiącleci w wielu kulturach i religiach, m.in. tybetańskiej, egipskiej, perskiej czy chociażby żydowskiej. Wiedza ta była praktykowana i wykorzystywana do duchowych wędrówek… dostęp do nich mieli jednak wtedy tylko wielcy mistycy, pracujący na podstawie jasnowidztwa, ezoterycy, mnisi oraz ich uczniowie.”

Agnieszka kozłowska

Wiedza w nich zawarta jest odciśnięta na subtelnej substancji zwanej Akasza, która opisuje energię Miłości, i która przenika oraz tworzy wszystko we Wszechświecie.

Kroniki są dostępne wszędzie, przez cały czas. Każda istota we Wszechświecie przyczynia się do zapisywania w jej Księgach i każda ma do nich dostęp. Ponieważ wszyscy jesteśmy stworzeni i połączeni z energią Miłości, nasze Boskie prawo obejmuje dostęp do boskiej mądrości i wiedzy zawartej właśnie w Kronikach Akaszy.

“I nie ma początku… ani końca… ona żyje w Nas, a my w niej i tak już będzie zawsze”

agnieszka kozłowska

Potężna moc uzdrawiania

Połączenie, które nawiązujemy z Kronikami to cudowne narzędzie uzdrawiania. Proces głównie odbywa się na płaszczyźnie energetycznej, co w bardzo dużej mierze pozwala nam oczyścić i naprawić nie tylko nasze emocje, ale i ciało fizyczne. Odkrywając swoje karty przeszłości, człowiek w wyjątkowy sposób doświadcza przemiany, czyli uzdrowienia boskiego. Ta przemiana odbija się na wielu warstwach jego istnienia, w życiu zewnętrznym i wewnętrznym. W nim samym i w świecie, w którym żyje.

“Jest to bardzo potężne narzędzie, które potrafi z nas usunąć blokady energetyczne wcieleń, których kiedyś jako dusza doświadczyliśmy i które nadal jako człowiek nosimy w sobie”

agnieszka kozłowska

Podczas procesów łączymy się z Przewodnikami duchowymi, Mistrzami oraz Aniołami i Istotami Światła, to oni pomagają Nam zrozumieć i uleczyć owe rany i blizny. Dzięki ich energii, czytanie staje się miejscem Świętym i bezpiecznym.