Menu

WEBINAR ONLINE

Wiele osób rozpoczynając swoją drogę odkrywania samego siebie w Kronikach Akaszy nie zdaje sobie sprawy jak należy pracować z tą przestrzenią, zatem na początku ta droga jest często bardzo złożona i niejasna a na niej wiele blokad, utrudnień, zagadek trudnych do zrozumienia i wyjaśnienia, które pojawią się w ramach zadawanych pytań i otrzymywanych odpowiedzi w swoich lub czyiś Kronikach Akaszy.

Często w teorii którą otrzymujemy na Kursach lub szkoleniach brakuje wiedzy praktycznej dotyczącej nie tyle BHP, oczyszczania siebie i przestrzeni energetycznej, ale konkretnych porad, wskazówek, omawiania przypadków na co uważać lub zwracać uwagę otwierając się na tą przestrzeń energetyczną… właśnie dlatego myślę, że z braku wystarczającej wiedzy powstaje tyle mylnych pojęć, manipulacji i niewłaściwie podanej wiedzy czym jest ta przestrzeń i stad też tak wiele osób rezygnuje przedwcześnie, lub się zwyczajnie jej boi nie wiedząc dokładnie jak siebie poprowadzić aby uniknąć różnych trudności.

Webinar ten ma na celu przedstawiać szereg jasnych i praktycznych informacji wyczerpującej wiedzy na temat przestrzeni jaką są Kroniki Akaszy. Wiedza tam podana będzie podawana w sposób jasny na podstawie przypadków z mojej wieloletniej praktyki jak i moich klientów.

Przedstawię na nim co odkryłam na przełomie tych minionych lat i jak ta wiedza u mnie ewoluowała co widziałam na początku pracy z kronikami a co widzę i rozumiem teraz! TO WAŻNE!

Na Webinarze będziemy sie widzieć na żywo ze mną, więc będzie czas na wszystko na wykład na dyskusje aby zadawać swoje pytania na które będę odpowiadać dodając swoje przykłady, żeby Wam dostarczyć jak najszerszą wiedze z tego obszaru.

więc…

  1. Jeśli byłeś na Kursie z Kronik Akaszy, ale masz nadal problem z jasnymi odczytami i poczuciem tej przestrzeni
  2. Jeśli Twoje odczyty są znikome i w większości przypadków niejasne i trudno je zinterpretować
  3. Jeśli nie czujesz żadnych zmian w swoim życiu pracując ze swoimi Kronikami Akaszy
  4. Jeśli Twoje wibracje i samopoczucie obniża się drastycznie odkąd zaczołeś/łaś pracę ze swoimi Kronikami Akaszy
  5. Jeśli w twoim życiu zaczynają się dziać trudne lub negatywne zmiany/ wydarzenia odkąd zaczełaś/łeś pracę ze swoimi Kronikami Akaszy

Jeśli te powyższe punkty z Toba rezonują ten Webinar bedzie dla Ciebie idealny!

GDZIE SIE SPOTYKAMY!

Spotykamy sie ONLINE na platformie internetowej NA ŻYWO

Środa, 13.12.2023 3H, godzina 19-22

INWESTYCJA W SPOTKANIE

Cena regularna to 222zł

Dla wszystkich moich Kursantów, którzy byli na moich autorskich kursach jest zniżka 199 zł

Jak mogę się zapisać ?

ZAPISY na FB Pole Uzdrawiania lub tel: 600 210 651

Dane do przelewu:
PL 32 1140 2004 0000 3602 3369 7422
Agnieszka Kozłowska
Mbank
Tytuł przelewu jak i zaliczki : Webinar Imię Nazwisko