Menu

Opinie klientów

Księga Gości:

“Chciałabym szczerze polecić i podzielić się doświadczeniami po sesjach u Agnieszki. Wiec jeśli tu jesteś i czytasz te opinie w oczekiwaniu na odpowiedz czy to cos dla ciebie? Czy ta osoba jest właściwa i czy pytania na które szukam odpowiedzi znajdę tutaj, czy mi to w czymś pomoże? To odpowiem Ci że trafiłeś właśnie w TO miejsce i do Tej osoby.

Dla mnie droga do Agi była dość zawiła i długa ale wiem, że musiałam tu dotrzeć i czuje ogromną wdzięczność że ją odnalazłam  szukając odpowiedzi, właściwej drogi i zrozumienia, wiec jeśli czujesz że błądzisz, kręcisz w kółko utknąłeś, nie możesz pójść dalej, a bardzo chcesz i czujesz że musisz coś zrobić ale strach ci nie pozwala to właśnie z pomocą „metod” które stosuje Aga w swoim „ polu uzdrawiania” możesz sobie pomoc. Ja dowiedziałam się co stoi u podstaw moich leków, działań (często dla mnie niezrozumiałych) niepewności.

Warto poddać się sesji bo dzięki temu uporządkujesz swoje życie, poznasz cel i misje swojej duszy, wyprostujesz ścieżki i wejdziesz na tą właściwa „swoją” odczujesz ogromną ulgę. Poza tym zobaczysz te obszary, sytuacje, ludzi , które ci  nie służą ale również te za którymi powinieneś pójść. Pomoże odkryć talenty o których być może nie wiedziałeś albo ukryłeś głęboko, uzdrowi relacje, odetnie więzy ,które ci nie służą. Pokaże drogi do rozwiązania tego co boli, blokuje, smuci, wprowadza chaos i zwątpienie. Aga dla mnie  ma wyjątkowy dar i dzieli się nim. Uzdrawia … to piękne. Może nie do końca ogarniam swoim umysłem jak to działa ale najważniejsze że działa bo pojawiły się chęci i nadzieje… Chce wzrastać, rozwijać się doświadczać, marzyc, dzielić się, wyrażać wdzięczność, być dla siebie i dla wszystkich, chce żyć w zgodzie ze sobą. Tak się we mnie przebudziło i tym się chciałam podzielić z Tobą.

Cennym doświadczeniem i efektem sesji  jest spokój – wewnętrzna zgoda i zrozumienie tego co się dzieje teraz, akceptacja tego co było ale i ciekawości co się wydarzy. To co zauważyłam to to, że nie ma w tym już strachu, bo z nim też można sobie poradzić – Aga ma do tego różne magiczne narzędzia. Wystarczy pozwolić sobie pomóc. Oddać się w ręce cudownej istoty i pozwolić działać. Dlatego z całego serca polecam właściwie każdemu jeśli jakakolwiek sfera życia pozostaje „ cierpiąca „ nie rozwiązana, wołająca o pomoc i uzdrowienie. Więc  jeśli zadajesz sobie pytania (takie jakie miałam ja) – czy w tym życiu to już tak ma być? Czy to wszystko? Czy mam cierpieć? Czy mam się zgodzić na byle jakość? Czy mam odczuwać niespełnienie, niezrozumienie, strach, smutek, żal, rozczarowanie, samotność, trwać w toksycznych relacjach, niesamodzielnie podejmować decyzje lub ich nie podejmować w obawie przed popełnieniem błędu i oceną innych?

To odpowiedzi przyjdą wypowiedziane ustami Agi. Z tym można i trzeba pracować, wyzwalać w sobie to co najlepsze i odnaleźć wreszcie drogę do siebie. I żadna sesja u psychoterapeuty tego nie załatwi.

Aga jest pośrednikiem, przewodnikiem i uzdrowicielem na tej ścieżce jeśli na NIĄ trafiłeś to masz wielkie szczęście.”

ania

” Agnieszka przeprowadza proces odczytu z Kronik Akaszy w sposób bardzo wrażliwy, ale też konkretny i bezpośredni. Od początku miałam poczucie bezpieczeństwa i zaufania, chociaż tematy poruszane w czasie odczytu dotyczyły trudnych dla mnie sfer. Odczyt dał mi poczucie spokoju, oczyszczenia i odpuszczenia dawnych spraw, które mocno mnie blokowały. Było to dla mnie pierwsze spotkanie z Kroniką Akaszy, dlatego przed odczytem miałam pewne wątpliwości, jednak teraz jestem ogromnie wdzięczna za nasze spotkanie.”

Dominika

“Agnieszko, dziękuje Ci za wspaniałą , wnikliwa prace oraz ogrom zaangażowania i nieustępliwość w znalezieniu rozwiązania i przepracowania mojego tematu. Jesteś Wielką Piękną Energią w tak delikatnej cudownej postaci. Dziękuje Ci za to co robisz i jak i za to że rozmawiając z Tobą jest się otoczonym przyjaźnią i serdecznością Twoja i twoich Przyjaciół którzy prowadzili Ciebie i mnie do celu. Jest lżej.”

Z wdzięcznością Ania

“Bardzo się cieszę, że spotykam na swojej drodze Agnieszkę. Bardzo polecam sesję z Agą, która jest niesamowita osoba, wspierająca a dzięki sesji zrozumiałam bardziej siebie, poczułam ulgę i spokój. Zaczęłam inaczej patrzeć na świat i siebie. Dziękuje Agnieszko.”

Monika

“Serdecznie polecam ! Agnieszka tłumaczy wszystko konkretnie i na temat! Spojrzysz na świat z zupełnie innej strony! Dziękuje!”

paulina

“Polecam z czystym sercem sesje z  Agnieszka! Jeśli macie jakieś nurtujące Was pytania to właśnie tutaj możecie otrzymać większość odpowiedzi. Często są one bardzo zaskakujące. Do dnia dzisiejszego nie mogę wyjść z podziwu po sesji z czytań Kronik Akaszy jakie miałam. Tak wiele zrozumiałam o sobie samej i o tym kim tak naprawdę jestem!. Moje życie się zmieniło. Inaczej patrzę na świat i tak wiele rozumiem…wszystko jest ze sobą połączone. Czasem przyczyna naszych problemów jest zupełnie gdzie indziej niż sądzimy. Tak wiele rzeczy na nas wpływa z obecnych i poprzednich wcieleń, o których nie mamy pojęcia. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Droga duchowa jest długa i kręta, ale również pełną niespodzianek. Dziękuje Tobie Agnieszko za poświęcony czas i do usłyszenia!!! “

jolanta

“Rekomenduje z całego serca prace u Agnieszki !  Jej odczyty z Kronik Akaszy udzieliły mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Uzyskałam ważne dla mnie informacje i wskazówki na przyszłość. W medytacjach odnalazłam swoją duszę i uwierzyłam w siebie na nowo. Pole Uzdrawiania daje cudowną energię i przywraca spokój ducha. Dziękuje Agnieszka, że jesteś i robisz tyle dobrych rzeczy.”

marta

“Szczerze polecam wizytę u Agnieszki – jest wyjątkowo osoba o otwartym sercu, pełnym miłości sercu. Twoja ciepła energia serca wprowadziła nowa jakość w moim życiu. Dziękuje !!!

michał

“Zdecydowanie Polecam, praca nad sobą z tak profesjonalną i zarazem ciepłą osobą jak Pani Agnieszka, to przyjemność, dobrze zainwestowany czas i realne efekty osiągane w poczuciu bezpieczeństwa i zaopiekowania.  Ja zaufałam i wiem że warto!!”

krystyna

“Polecam sesje Kronik Akaszy u Agnieszki. Miałam z nią dwie sesje, w trakcie których cofnęłyśmy się do poprzednich wcieleń, gdzie uzyskałam odpowiedzi na skrywane informacje. W trakcie sesji istnieje możliwość uzdrawiania energii rodowych, tajemnic rodzinnych oraz cofnięcia się poprzednich żyć. Polecam czytanie w Kronikach Akaszy z Agnieszką, gdyż jest osobą godną zaufania. To jest ważne z kim robimy ten głęboki proces. Dziękuje Ci !

marta

“Sesja z Agnieszka była dla mnie czymś nowym, czymś czego na początku bardzo się bałam. Jednak z całego serca mogę polecić pracę z Agą. Dzięki spotkaniom otworzyłam się na nowe rzeczy i spojrzałam inaczej na otaczający mnie świat i przede wszystkim na siebie. Wiec nie ma się czego obawiać. Praca nad sobą jest czymś niesamowitym i Aga uświadomiła mi jak ważna i potrzebna ona jest. Agnieszka jest cudowna i pełna ciepła osobą, z którą czuje się bardzo bezpiecznie. Zawsze mnie wspierała i podnosiła na duchu jak tego potrzebowałam. Dzięki Aga za pomoc!”

patrycja

“Dziękuje z całego serca za drogę jaką razem przeszłyśmy w moim polu AKaszy, otrzymałam odpowiedzi na pytania które mnie dręczyły, otrzymałam takie odpowiedzi które zmieniły wszystko z całego serca polecam i wiem że będę wracać .”

katarzyna

“Dzięki Agnieszce zrozumiałam jeszcze więcej i to było takie oczyszczające. Polecam z serca.”

monika

“Praca duchowa jest zawsze taka na jaką jesteśmy gotowi, możemy powierzchownie zaleczyć sobie problemy ,a możemy tez zagłębić się w rodowe traumy. Wiedziałam po co przychodzę i co zrobić ze swoimi emocjami w tym ,a Aga bardzo mi pomogła mi to przejść. Polecam jeśli chcesz przestać biegać w kółko…przeżyj to sam!

agnieszka k.

“Dla mnie Agnieszka rozwala system. Dzięki odczytom z Kroniki Akaszy poznałeś lepiej kim naprawdę jestem. Sesje Reiki postawiły mnie na nogi po śmierci rodziców i uzdrowiły moje traumy w relacjach rodzice-Ja.

Sesje regresingowe sięgnęły dużo głębiej w proces uzdrawiania i wiele trudnych tematów stało się w końcu dla mnie zrozumiałych. To wszystko co robi Aga to subtelne sprawy, wymagające otwartości na głęboki wgląd w siebie. Jak wiesz co Ci w życiu przeszkadza, a nie potrafisz sam sobie dać z tym rady lub chcesz lepiej poznać siebie to polecam sesje z Agnieszka.”

maciej

“Pytasz siebie czemu i po co? Kim jestem? W sumie wiesz a szukasz…polecam spotkać się i porozmawiać z Agnieszka , po sesji z Kronik Akaszy czuje się osadzona w tym co czuje  i wiem o sobie. Pięknie dziękuje Aga za wspólny bardzo karmiący dla mnie czas.”

sabina

“Bardzo ciekawe doświadczenie. Wiele można dowiedzieć się na temat swojej drogi duchowej w kontekście bardzo szerokiej perspektywy. Przeszłyśmy wspólnie z Agą regresje i Kroniki Akaszy i w obu procesach czułam się bardzo zaopiekowana i uzyskałam odpowiedzi na bardzo ważne dla mnie pytania. Polecam sesje z Agnieszką każdemu, kto potrzebuje odbyć głęboki wewnętrzny proces w pełnej bezpieczeństwa atmosferze.”

patrycja z.

“Agnieszka jest niesamowita osobą przepełniona dobra energia i światłem. Uczęszczam do niej na terapie od dwóch miesięcy i zamierzam kontynuować. Dzięki niej moje życie wraca na właściwe tory i odzyskuje wiarę w siebie. Kroniki Akaszy to fantastyczny sposób na zrozumienie siebie, potrzeb swojej duszy jak i wyznaczenia obszaru do rozwoju. Już od wejścia czuć od Agnieszki Ciepło i pozytywna energie. Jest osoba empatyczna i nigdy nie ocenia. Na terapii czuje się bardzo komfortowo. Agnieszka ma tez świetne poczucie humoru i potrafi rozweselić, a także jej pomoc była dużo skuteczniejsza niż pomoc psychoterapeuty i psychiatry, do których uczęszczam od roku. Agnieszka zawsze wysłuchuje drugiego człowieka i stara się wejść w jego skore aby wspólnie ulozyc najlepsze pytania do Mistrzów.

Z całego serca polecam współpracę z Agnieszką bo od kilkunastu lat nie zrobiłam takich postępów jakie udało mi się zrobić z nią w dwa miesiące, a przyszłam z wielowymiarowymi i złożonymi problemami. Wysyłam dużo miłości i światła.”

agnieszka k.

“Dzień Dobry,

Czy zwróciliście kiedyś uwagę na to ze taka zwana słodka woda jest naprawdę słodką?? Ja odkryłem to dopiero teraz… Ile wspaniałości pokazuje nam życie, jeśli znajdziemy chwile aby na nie spojrzeć. Jak zupełnie inaczej rozpoczyna się dzień, kiedy nie trzeba zaraz po przebudzeniu pakować w siebie środków przeciwbólowych… Tak wiele zadziało się w tak niedługim czasie od sesji z Agnieszka…Wooow czuje się fantastycznie, jakby ktoś zabrał ze mnie niewidzialny ciężar a następnie podnosił szklane kopuły… Agnieszka jest niesamowicie taktowna, wyrozumiała i od pierwszego  spojrzenia można dostrzec, że otoczona miłością.

I chociaż głupcem jestem że czekałem tak długo to naprawdę warto było czekać ,aby się spotkać ta właściwą istotę na mojej drodze, która podarowała mi magiczne okulary do patrzenia na świat.

albert

“Moim Drodzy ,jeżeli błądzicie w swoim życiu i nie wiecie dlaczego  jest tak  a nie inaczej zgłoście się do Agnieszki. To osoba która pomoże Wam zrozumieć wasze problemy. Agnieszka robi to  z wielka pasja i miłością do człowieka. Na jej sesjach człowiek otwiera się dogłębnie. Czuje się zaopiekowany i nieoceniany. Pomaga nam zrozumieć i odkryć na nowo wiele spraw, ale co najważniejsze bardzo motywuje do pracy nad samym sobą. Uświadamia nam ze to my sami jesteśmy kowalami własnego losu. Po sesji czuje wielka ulgę i motywacje do działania. Cieszę się bardzo ze napotkałam Agnieszkę w swoim życiu”

iwona s.

“Agnieszko bardzo dziękuje za środową sesje. Wiem że miałam poczekać tydzień az się wszystko ułoży na swoje  miejsce, ale już czuje duże zmiany i bardzo chciałam Ci za to podziękować. Tuz po sesji czułam lekko zmęczenie, ból głowy i senność, ale także ulgę. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Zaczęłam się więcej udzielać i odczuwam większą chęć do działania. Strach i lek ten głęboko skrywany, gdzieś zniknął Rewelacja teraz czuje ze naprawdę mogę wszystko.

Mam nadzieję że to tylko początek dobrego i później będzie jeszcze lepiej. Ściskam i pozdrawiam.”

katarzyna s.

“Gorąco polecam sesje z Kronik Akaszy. Byłam nastawiona na zupełnie coś innego ,niż udało mi się uzyskać. Wydawało mi się a nawet byłam pewna gdzie jest problem a okazało się cos zupełnie innego, coś na co bym nigdy nie wpadła co wprawiło mnie w duży szok.

Sesje miałam wczoraj i na początku było ciężko, dziwnie. Dzisiaj widzę to inaczej czuje się lekko, tak jakbym zaczynała od nowa jak bym dostała nowe ciało i nowe z tym rzeczy że jestem świeżą i wolna i przede wszystkim zdrowa chociaż wcześniej nie zdawałam sobie sprawy ze w ogolę czuje się chora.

Agnieszka jest niesamowitą i konkretną osobą, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem ze wspaniałą energia.

Dziękuje i zachęcam do wzięcia udziału w sesji.”

paulina

 “Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam na swojej drodze Agnieszkę. Wiem że tylko ona mogła mi tak skutecznie pomoc i zsynchronizować moja dusze, uzdrowić traumy, które trzymały moje zmęczone ciało na linach ciągnąć w różne strony. Zbyt długo walczyłam. Oddaliłam się od siebie samej, teraz jestem w domu. Poczułam ulgę i spokój, wróciła moja piękna przestrzeń w polu serca, podczas medytacji odnalazłam moja dusze i otworzyła się podświadomość. Dowiedziałam się prawdy co mną kierowało i dlaczego oraz jak mogę zmienić bieg. Potwierdziło się wiele rzeczy, które już wcześniej czułam w sobie. Doświadczyłam głębokiego oczyszczenia ,a za tym uczuciem tęskniłam bardzo długo. Powrót do pierwotnej miłości.

O samej Agnieszce uważam, że jest bezstronna, konkretna i ciepłą osobą w jej towarzystwie czułam się komfortowo bez żadnych obiekcji od 1 sesji, Dziękuje Agnieszko!”

celina

“Gorąco polecam skorzystać z usług Pani Agnieszki Kozłowskiej. Miałam przyjemność poznać panią Agnieszkę i zauroczyć się jej darem. Jak tylko usłyszałam że Pani Agnieszka zajmuje się regresingiem od razu zapragnęłam wprowadzić go w swoje życie i spróbować.

Pierwsza sesja odbyła się osobiście- niesamowite przeżycia. Przeżyłam karuzele emocji …. płakałam/szlochałam z bezsilności ,by po chwili śmiać się z czystej pięknej radości. Coś cudownego. Dałam sobie pozwolenie na przeżywanie tych emocji otworzyłam się w pełni. Czułam się zaopiekowana przez panią Agnieszkę. Czułam się bezpiecznie. Czułam że Pani Agnieszka w pełni weszła w swoją “role”. Byłam tak zadowolona z pierwszego regresingu że zapragnęłam “przepracować kolejny swój temat” tą samą metodą. Był jeden problem Pani Agnieszka jest z Warszawy a ja z Zabrza …. Na szczęście Pani Agnieszka przeprowadziła ze mną regresing przez telefon. Powiem szczerze nie różnił się on niczym od poprzedniego regresingu. Czułam te same intensywne emocje i ten cudowny stan zmiany. Przez cały dzień towarzyszył mi uśmiech i uczucie euforii. Gorąco polecam!

Pani Agnieszka jest osobą z którą chce się pracować. Cudownie wprowadza w “świat regresingu”. Jest profesjonalna ale przy tym jest miłym ciepłym człowiekiem, któremu zależy na osobie z którą pracuję. Robi wszystko żeby klient przepracował dany temat/problem z którym przyszedł. Jeśli ktoś się zastanawia nad regresingiem śmiało można dzwonić do Pani Agnieszki – na pewno chętnie udzieli informacji na ten temat.

Serdecznie pozdrawiam panią Agnieszkę i wszystkich zainteresowanych samorozwojem!”

agnieszka sz.